poniedziałek, 6 września 2010

Parę drobiazgów

Od ostatniej notki nie posunąłem się do przodu ani o krok. Jak mam okazję polatać, to raczej bardziej rekreacyjnie niż z jakimś konkretnym planem. Ale jest parę rzeczy:

 • Powoli zawiązuje się warszawska ekipa osób latających akrobatami - na razie ze mną są to 4 osoby. Marcin pokazał ciekawą miejscówkę, gdzie jest duża szansa na stabilne wiatry (jest to koniec lotniska bemowskiego):
 • Wygląda na to, że da się ustalić stały termin spotkań: soboty około 14:00 (przynajmniej dwa tygodnie temu polataliśmy parę godzin, tydzień temu też było latanie)
 • Ze względu na to, że Neox zaczął mi się rozlatywać, zamówiłem u Willa Sturdy'ego z USA jego autorski latawiec Saber II (opis na kiteclique). Mam nadzieję dostać go pod koniec września. Jak dojdzie to będzie to trzeci taki latawiec w Europie. Tak na marginesie Will ma 16 lat...
 • Na Facebooku powstała grupa LatawceForFun
 • Nowy film Zbyszka z Kadyn (latawiec Talon UL):


 • i ostatnia rzecz, kumpel postanowił doczepić do latawca aparat i nagrać film, oto efekt:


I to tyle na dziś.

3 komentarze:

 1. Grupa Warszawska być może jeszcze się rozrośnie. Są kolejne osoby, którym bardzo spodobała się zabawa. Tylko czekać, aż kupią latawce.

  OdpowiedzUsuń
 2. W tej chwili na polu stoi wesołe miasteczko, więc obszar do latania ograniczył się do luk między drzewami (lewa strona zdjęcia). Mają się zwinąć po 12 września.

  OdpowiedzUsuń
 3. oby zaraz jakiś cyrk nie zajechał...

  OdpowiedzUsuń